Najnowsze wpisy, strona 4

lis 04 2016 Leicester jest niepokonany do tej pory termin...
Komentarze: 0

Każdy z graczy ma na sobie Koszulki Piłkarskie Leicester są z powrotem w Kopenhadze, wiedząc to zajmie oryginalnymi mocarstwom tego czasu, aby pokonać zespół z potężną rekordu w duńskiej stolicy. Kopenhaga okaże trudnych przeciwników.

Islam Slimani nie będzie ryzykował po doznaniu urazu pachwiny, czyli Jamie Vardy i Shinji Okazaki powinny być kontynuowane w tandemie po reprising partnerstwa z dobrym skutkiem. Oczekuje się, że król, aby jego 343rd występ w Koszulka Leicester City w środę, prawie osiem lat do dnia, gdyż opisywany dla klubu w 2-1 zwycięstwo nad Bristol Rovers w League One urządzenia.

Zwycięstwo w tej nieskończenie bardziej znakomitym spotkaniu potwierdzi miejsce Leicester w fazie knock-out, a remis to zrobić, jeśli nie uda się pokonać Porto Brugia w drugim spotkaniu grupy G.

koszulkipilkarskie : :
lis 03 2016 PSV przed Sparta Rotterdam 1-0

To ekscytujące. PSV zakończył swoją serię czterech meczów bez wygranej z ciężko walczyła 1-0 zwycięstwo nad Sparta Rotterdam w Eindhoven.

Drużyna gospodarzy zaczął niemrawo i stanąć w bramkarza Ramko Pasveer który nosi numer 22. Koszulki Piłkarskie musiała również zaoszczędzić od Stijn Spierings w pierwszej chwili zarówno przed i Craig Thomas Verhaar Goodwin poszedł bliski zapewnienia Sparta prowadzenie.

Dopiero po pół godzinie nie PSV zacząć tworzyć szanse jak Gaston Pereiro minęła bramkę z woleja Davy Właściwa wysłany strzał szeroki i Joshua Brenet zmuszony Roy Korsmit na strzał.

PSV kontynuuje pchać do przodu w drugiej połowie i ostatecznie z piętnaście minut przed końcem Bart Ramselaar w koszulki PSV Eindhoven przewiduje podanie z Luuk de Jong na długo przed podniesieniem piłki nad Korsmit i do sieci w celu przełamania impasu. Mogło być bardziej przekonujący dla PSV przed końcem, ale Korsmit przechowywane wynik w dół.

Wygrana stawia PSV trzecią i sześć punktów straty liderów Feyenoord którzy borykają Ajax w niedzielę.

lis 01 2016 FC Porto przeciwko Arouca na 3: 0