Archiwum grudzień 2016, strona 1

gru 08 2016 Hat-trick Alexisa Sancheza
Komentarze: 0

Arsenal Londyn odniósł pewne zwycięstwo w derbowym wyjazdowym starciu z West Hamem United. Chilijczyk w Koszulki Piłkarskie z krótkimi rękawkami był gwiazdą pojedynku na Stadionie Olimpijskim.

To było jego show! Chilijczyk precyzyjnymi bramkarza gospodarzy w 72., 80. i 86. minucie nie dał szans na skuteczną interwencję rival i zapewnił swojej drużynie bezpieczne. Derbowe spotkanie pomiędzy West Hamem United a Arsenalem miało jednego bohatera.  Bohaterem Kanonierów został Chilijczyk Alexis Sanchez, który popisał się hat trickiem, wydatnie pomógł w Arsenal tym trzech bramek. Koszulka Alexis Sánchez numer 7 ma jeszcze przez 18 miesięcy ważny kontrakt z Arsenal, z którymi teraz prowadzi rozmowy w sprawie nowej umowy.

Chilijczyk natomiast został bohaterem weekendu, bo w derbach z West Hamem United (5:1) strzelił trzy bramki i dzięki porażce Manchester City awansował na drugie miejsce w tabeli Premier League.