lis 01 2016

FC Porto przeciwko Arouca na 3: 0

Komentarze: 0

Październik pozostaje niebieski i biały Koszulki Piłkarskie. Warto szczęśliwy. FC Porto wrócił do Estádio do Dragão około miesiąc po ostatnim meczu zdobyć czwarty z rzędu zwycięstwo i osiągnąć najlepszą passę niepokonany w tym sezonie, a od 2016 r.

To był dobry start dla FC Porto, ustanawiając wysokie tempo i intensywność. Celem Porto wydawało wybitny; Prawda jest taka, że ​​tylko oczywista dominacja spłacony w ciągu dwóch minut, aby przejść przed przerwą, z FC Porto popychając do przodu, a Diogo Jota przechodząc André Silva z niebieskim iz Koszulki FC Porto bramkę. W drugiej połowie, Brahimi zastępując Oliver i Corona, że ​​skrzydłowy otrzymał piłkę na linii bocznej, beat Gege prędkości, tańczył na całym Jubal a następnie zastrzelony z mocą, z jego prawej nogi, dając Bracali ma szans, żeby go zatrzymać.

W meczu dnia, ponad 30 tysięcy fanów na stadionie z okazji, Porto pokonać Arouca 3-0 z dwóch bramek zdobytych przez André Silva i jeden przez Brahimi. Po zwycięstwach nad niektórych klubów Ligi Portugalskiej, to sprawia, że ​​w miesiącu październiku całkowicie niebieski i biały.