paź 13 2016

Lewandowski był w dobrej formie dla Polski...

Komentarze: 0

Zespół nosił Koszulki Piłkarskie obecny doskonałą wydajność. Zwłaszcza, hat-trick Robert Lewandowski podniósł Polskę do 3-2 zwycięstwo nad Danią w emocjonującym World Cup grupa E kwalifikacjach w sobotę.

Lewandowski został podwojony prowadzenie Polski przed przerwą z rzutu karnego. Suchy prowiant 56000 kibiców na Stadionie Narodowym w Warszawie jako gospodarzy przejść z przodu w 20. minucie, kiedy Kamil Grosicki dostarczane krzyż. Bayern München napastnik dodał trzeci na 47 minut, aby umieścić grę niekwestionowana. Polska utrzymuje atakuje głównie w dół skrzydła, a Lewandowski popełnił 2-0 z karą dziewięć minut przed przerwą po pełnym powrotem Jannik Vestergaard sprowadzona Arkadiusz Milik. Wreszcie, 28-letni Koszulki Robert Lewandowski kierować Polskę do zwycięstwa.

Polska jest wspólna najwyższej grupy, obok Czarnogóry i Rumunii, z czterema punktami z dwóch meczów. Duńczycy są czwartym na trzech punktach.