lis 03 2016

PSV przed Sparta Rotterdam 1-0

Komentarze: 0

To ekscytujące. PSV zakończył swoją serię czterech meczów bez wygranej z ciężko walczyła 1-0 zwycięstwo nad Sparta Rotterdam w Eindhoven.

Drużyna gospodarzy zaczął niemrawo i stanąć w bramkarza Ramko Pasveer który nosi numer 22. Koszulki Piłkarskie musiała również zaoszczędzić od Stijn Spierings w pierwszej chwili zarówno przed i Craig Thomas Verhaar Goodwin poszedł bliski zapewnienia Sparta prowadzenie.

Dopiero po pół godzinie nie PSV zacząć tworzyć szanse jak Gaston Pereiro minęła bramkę z woleja Davy Właściwa wysłany strzał szeroki i Joshua Brenet zmuszony Roy Korsmit na strzał.

PSV kontynuuje pchać do przodu w drugiej połowie i ostatecznie z piętnaście minut przed końcem Bart Ramselaar w koszulki PSV Eindhoven przewiduje podanie z Luuk de Jong na długo przed podniesieniem piłki nad Korsmit i do sieci w celu przełamania impasu. Mogło być bardziej przekonujący dla PSV przed końcem, ale Korsmit przechowywane wynik w dół.

Wygrana stawia PSV trzecią i sześć punktów straty liderów Feyenoord którzy borykają Ajax w niedzielę.