Archiwum październik 2016, strona 1

paź 24 2016 Bayern Monachium wygrał z PSV Eindhoven...
Komentarze: 0

Bayern Monachium wygrał po raz pierwszy w czterech grach jak metę punktacji ubrany koszulki FC Bayern Monachium Joshua Kimmich kontynuował w ciągu 4-1 sukces drużyny PSV Eindhoven w Lidze Mistrzów.

Thomas Muller przełamał impas ze swojej pierwszej bramki Bayernu w sześciu meczach, Kimmich przytaknął mu siódme miejsce w jego ostatnich ośmiu występach, Robert Lewandowski odniósł swoje 15. dla klubu i reprezentacji tego terminu i Arjen Robben zaokrągla ją przeciwko swojemu byłemu klubowi.

Muller, Robben i David Alaba wszystkim brakowało cel na początku, ale to zawsze będzie kwestią czasu z czerwona Koszulki Piłkarskie roi przodu do woli.

W żywotnym chwili Kimmich pomoc Bayern wygrał trudny mecz. On szybko dał się poznać jako zagrożenie bramki tym razem choć wysoko oceniane 21-latek nie zdobył ani dla Bayernu lub Niemiec w 40 grach poprzedniej kadencji.

koszulkipilkarskie : :
paź 18 2016 Liverpool nosić koszulka "specjalną"...

Liverpool będzie don specjalną wersję jednorazową swojego macierzystego Koszulki Piłkarskie przeciwko Manchesterowi United w poniedziałek. Jest to kolejna okazja, aby współpracowały swój główny sponsor Standard Chartered.

Wymiana logo Standard Chartered, tym "Zobaczyć znaczy uwierzyć" logo można zobaczyć na przodzie koszulka Liverpool do noszenia przeciwko Manchesterowi United. I centralne kapitan pomocnik Jordan Henderson prezentuje koszulki Liverpool być noszone z Manchester United.

Gra, ostatnim urządzeniem w 8 tygodniu będzie po raz pierwszy boki spotkać w tym sezonie. Nosząc logo w jednym z jego najważniejszych meczach sezonu, Liverpool ma nadzieję podnieść jeszcze większą uwagę na kampanie zwalczania ślepoty.

paź 17 2016 FC Barcelona oferuje Marc-André ter Stegen...